Edyta Baran Certyfikowany PsychoterapeutaOprócz zajęć jogi terapeutycznej prowadzę sesje psychoterapii i treningi relaksacyjne. Zapraszam także na kameralne warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego. Sesje terapeutyczne i treningi prowadzę w Przemyślu i Rzeszowie. Zajęcia grupowe odbywają się w Rzeszowie w Podkarpackim Centrum Psychterapii. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Więcej informacji o mnie i moich kwalifikacjach znajduje się na stronie głównej.

Joga terapeutyczna w kobiecym gronie

Jest to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem.

Ciało i umysł są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. Ćwicząc jogę terapeutyczną efekty widać zarówno na poziomie ciała jak i umysłu. Zwiększa się sprawność i kondycja fizyczna. Poprawia elastyczność i wytrzymałość ciała. Rozluźnieniu ulegają napięcia mięśniowe. Dzięki głębokiemu oddychaniu, organizm jest lepiej dotleniony. Oddziałując na umysł mamy szansę osiągnąć wewnętrzny spokój i wyciszenie. Zyskujemy umiejętność bycia tu i teraz. Kontrolowania myśli i emocji. Hamowania „gonitwy myśli”. Wzrasta zdolność do koncentracji i radzenia sobie ze stresem.

Zajęcia jogi terapeutycznej to czas jaki możemy sobie podarować w trosce o spokój i nasze zdrowie. To chwila przystanku w codziennej gonitwie. To możliwość skupienia się na sobie i chwili obecnej.

Kiedy warto pomyśleć o JODZE TERAPEUTYCZNEJ?

 • Gdy odczucie napięcia i stresu staje się dokuczliwe, a sztywność mięśni uświadamia konieczność uelastycznienia ciała.
 • Gdy w codziennej gonitwie myśli tęsknisz za chwilą spokoju i masz poczucie, że robisz więcej dla innych niż dla siebie.
 • Gdy trudno Ci być tu i teraz i cieszyć się życiem.
 • Twoja kondycja wymaga poprawy.
 • Chcesz w życzliwej, kameralnej grupie kobiet swobodnie skupić się na sobie, swoim ciele i oddechu.
 • Potrzebujesz doświadczyć swojej siły, ograniczeń i możliwości.

Potencjał naszych ciał i umysłów będziemy odkrywać ćwicząc w niewielkiej grupie kobiet. W przyjaznej atmosferze. Przy dźwiękach relaksującej muzyki.

Przyjdź, spróbuj i przekonaj się, jak miło jest zrobić coś dla siebie.
Wcześniejsze ćwiczenie jogi nie jest konieczne.
Na zajęcia potrzebny będzie wygodny strój i mata do ćwiczeń.

Udział w zajęciach (60 min): 20 zł.

Proszę o telefoniczne potwierdzenie przybycia

joga terapeutyczna w kobiecym gronie


fb/Psychoterapia.Edyta.BaranZapraszam również do odwiedzenia i polubienia mojej strony na facebooku: www.facebook.com/Psychoterapia.Edyta.Baran. Staram się tam regularnie umieszczać: doniesienia o wydarzeniach, które chciałabym polecić moim obecnym i byłym pacjentom; linki do opisów książek i artykułów z dziedziny psychologii; informacje o niecyklicznych warsztatach, które organizuję lub wydają mi się godne uwagi.


 

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Kontakt |

 • 1

  Zapisy

  Ilość miejsc ograniczona. Prosze o telefoniczne potwierdzenie przybycia: tel. 791 965 659 w godz. 8-20. Jeśli w danej chwili prowadzę sesję – proszę o wiadomość sms – oddzwonię.

 • 2

  Miejsce i data

  RZESZÓW. Grabskiego 44b/2. Podkarpackie Centrum Psychoterapii Zobacz na mapie google... Zajęcia w środy w godz. 20:00-21:00.

 • 3

  Opłata za udział

  Zajęcia 60 min. kosztują 20 zł - płatne na zajęciach.

Terapia, Rozwój, Równowaga

Psychoterapia - zobacz więcej...

PSYCHOTERAPIA

Indywidualne sesje i konsultacje

Psychoterapia ma na celu przyniesienie ulgi w psychicznym (a czasem także fizycznym) cierpieniu. Narzędziem mojej pracy jest rozmowa. Psychoterapia to cykl systematycznych spotkań indywidualnych, które ukierunkowane są na rozwiązanie zgłaszanego problemu.

Kiedy PSYCHOTERAPIA może pomóc?
Dlaczego pierwszym etapem są konsultacje i do czego służą? Zobacz WIĘCEJ informacji...

trening relaksacyjny - zobacz więcej...

TRENING RELAKSACYJNY

Indywidualne zajęcia dla dorosłych

Zajęcia, podczas których nauczysz się lepiej radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Trening indywidualny może być jednorazowy lub cykliczny. Zawsze poprzedzają go konsultacje. Sesje odbywają się w Przemyslu i Rzeszowie.

Kiedy i dla kogo TRENINGI RALAKSACYJNE są pomocne? Jakie techniki są stosowane? Zobacz WIĘCEJ informacji...

warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego - zobacz więcej...

WARSZTATY

Praca z ciałem i rozwój osobisty

Kilkugodzinne spotkania pozwalające rozładować stres i napięcie, lepiej poznawać siebie, rozwijać intuicję, świadomość, kreatywność i uważność. Zajęcia prowadzę w kameralnych grupach, w przyjaznej atmosferze. Większośc warsztatów odbywa się w Rzeszowie.

Kiedy odbędą się najbliższe warsztaty i czemu będą poświęcone? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Kontakt |

Warto wierzyć w możliwość zmiany

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.
Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.
Eckhart Tolle – współczesny filozof i nauczyciel duchowości