Gabinet Psychoterapii

Edyta Baran (Tomaszewska)

Joga terapeutyczna

Zrób sobie prezent dla ciała i umysłu!

JOGA TERAPEUTYCZNA to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem.

CIAŁO I UMYSŁ SĄ ZE SOBĄ POŁĄCZONE i wzajemnie na siebie oddziałują. Ćwicząc JOGĘ TERAPEUTYCZNĄ efekty widać zarówno na poziomie ciała jak i umysłu.

ZWIĘKSZA SIĘ SPRAWNOŚĆ I KONDYCJA FIZYCZNA. Poprawia elastyczność i wytrzymałość ciała. Rozluźnieniu ulegają napięcia mięśniowe. Dzięki głębokiemu oddychaniu, organizm jest lepiej dotleniony.

ODDZIAŁUJĄC NA UMYSŁ mamy szansę osiągnąć wewnętrzny spokój i wyciszenie. Zyskujemy umiejętność bycia tu i teraz. Kontrolowania myśli i emocji. Hamowania „gonitwy myśli”. Wzrasta zdolność do koncentracji i radzenia sobie ze stresem.

Zajęcia JOGI TERAPEUTYCZNEJ to czas jaki możemy sobie podarować w trosce o spokój i nasze zdrowie. To chwila przystanku w codziennej gonitwie. To możliwość skupienia się na sobie i chwili obecnej.

POTENCJAŁ NASZYCH CIAŁ I UMYSŁÓW będziemy odkrywać ćwicząc w kameralnej grupie. W przyjaznej atmosferze. Przy dźwiękach relaksującej muzyki. Wcześniejsze ćwiczenie jogi nie jest konieczne.

Zajęcia:

Środa - godz. 20:30
RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Psychoterapii.
ul. Grabskiego 44b/2

Proszę o telefoniczne potwierdzenie przybycia - tel. 791 965 659.
Zapraszam :) Przyjdź, spróbuj i przekonaj się, jak miło jest zrobić coś dla siebie.

Edyta Baran (Tomaszewska). Certyfikowany Psychoterapeuta