Edyta Baran Certyfikowany PsychoterapeutaOprócz psychoterapii, treningów relaksacyjnych i zajęć jogi terapeutycznej zapraszam na WARSZTATY grupowe. Jest to cykl spotkań pozwalających rozładowywać stres i napięcie, lepiej poznawać siebie, rozwijać intuicję, świadomość, kreatywność i uważność. Zajęcia prowadzę w kameralnych grupach, w przyjaznej atmosferze. Większośc warsztatów odbywa się w Rzeszowie w Podkarpackim Centrum Psychoterapii.

Ostatnim warsztatem był Taniec transowy - połączenie medytacji w ruchu, pracy z ciałem, technik oddechowych i intuicyjnego tańca przy starannie dobranej muzyce - rytmicznych dźwiękach bębnów. Taniec bez choreografii i z zasłoniętymi oczami. Ciemność i swobodny, intuicyjny ruch sprzyjają skupieniu na wewnętrznej rzeczywistości, a nie na świecie zewnętrznym i jego oczekiwaniach. Dzięki temu możliwa jest ciekawa i inspirująca podróż w głąb siebie.


Kilka słów podsumowania:
Marcowy warsztat Tańca Transowego za nami. Były dźwięki bębnów, wewnętrzne podróże, odkrywanie siebie i swojej natury. Kobiecość, wojowniczość, dzikość, złość, siła, delikatność i bliskość – tego między innymi doświadczaliśmy razem. Myślę, że każdy wyniósł coś cennego i odkrywczego dla siebie. Każdy też dał innym coś od siebie. Dziękuję wszystkim uczestnikom za piękne, głębokie i poruszające prace.

Zapraszam na kolejne edycje warsztatu oraz inne warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego.
Informacje o przygotowywanych wydarzeniach dostępne będą na FB i na tej stronie.

W międzyczasie zapraszam również w każdą środę na zajęcia Jogi Terapeutycznej w Rzeszowie - zobacz więcej...


fb/Psychoterapia.Edyta.BaranZapraszam również do odwiedzenia i polubienia mojej strony na facebooku: www.facebook.com/Psychoterapia.Edyta.Baran. Staram się tam regularnie umieszczać: doniesienia o wydarzeniach, które chciałabym polecić moim obecnym i byłym pacjentom; linki do opisów książek i artykułów z dziedziny psychologii; informacje o niecyklicznych warsztatach, które organizuję lub wydają mi się godne uwagi.


 

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Kontakt |

  • 1

    Zapisy

    Zgłoszenia na kolejny warsztat bedę przyjmowała po ogłoszeniu daty, tematu zajęć i warunków uczestnictwa. Osoby zainteresowane zachęcam do śledzenia mojego profilu na FB.

  • 2

    Miejsce

    RZESZÓW. Grabskiego 44b/2. Podkarpackie Centrum Psychoterapii Zobacz na mapie google...

Terapia, Rozwój, Równowaga

Psychoterapia - zobacz więcej...

PSYCHOTERAPIA

Indywidualne sesje i konsultacje

Psychoterapia ma na celu przyniesienie ulgi w psychicznym (a czasem także fizycznym) cierpieniu. Narzędziem mojej pracy jest rozmowa. Psychoterapia to cykl systematycznych spotkań indywidualnych, które ukierunkowane są na rozwiązanie zgłaszanego problemu.

Kiedy PSYCHOTERAPIA może pomóc?
Dlaczego pierwszym etapem są konsultacje i do czego służą? Zobacz WIĘCEJ informacji...

trening relaksacyjny - zobacz więcej...

TRENING RELAKSACYJNY

Indywidualne zajęcia dla dorosłych

Zajęcia, podczas których nauczysz się lepiej radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Trening indywidualny może być jednorazowy lub cykliczny. Zawsze poprzedzają go konsultacje. Sesje odbywają się w Przemyslu i Rzeszowie.

Kiedy i dla kogo TRENINGI RALAKSACYJNE są pomocne? Jakie techniki są stosowane? Zobacz WIĘCEJ informacji...

joga terapeutyczna - zobacz więcej...

JOGA TERAPEUTYCZNA

Kameralne zajęcia w kobiecym gronie

Jest to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem. Zajęcia odbywają się w każdą środę o 20:00 w Rzeszowie.

Kiedy warto pomyśleć o JODZE TERAPEUTYCZNEJ? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Kontakt |

Warto wierzyć w możliwość zmiany

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.
Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.
Eckhart Tolle – współczesny filozof i nauczyciel duchowości